Алюмінієвий дріт діаметром 8 мм і довжиною 10 м, з питомим опором ρ = 2,5 • 10-8 Ом • м,

підключений до джерела струму напругою 12 В. Визначити індукцію магнітного поля в точці, віддаленій на відстань 3 см від провідника. Срочно!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Антропов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

d = 8 мм = 8·10⁻³ м

L = 10 м

ρ = 2,5·10⁻⁸ Ом·м

U = 12 В

r = 3 см = 0,03 м

_______________

B - ?

Площадь сечения:

S = π·d² / 4 = 3,14·(8·10⁻³)²/4 ≈ 50·10⁻⁶ м²

Сопротивление:

R = ρ·L / S = 2,5·10⁻⁸·10 / (50·10⁻⁶) ≈ 0,005 Ом

Сила тока:

I = U / R = 12 / 0,005 = 2 400 А

В = μ·μ₀·I / (2π·r) = 1·4·π·10⁻⁷·2400 / (2·π·0,03) ≈ 0,016 Тл