Куля масою 9г вилітає з гвинтівки зі швидкісю 900м/с а через 100м її шляху швидкістьзменшується до

800м/с визначте роботу сил опору повітря на цьому шляху помогите пожалуйста!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дальникова Мария.

Ответ:

Ответ: 2,5 н

Объяснение:

Потрібно знайти силу опору!

F-?

м=10 г = 0,01 кг

V2=800 м/с

v1=300 м/с

t=2 c

Силу опору можна знайти, виходячи з II - ого закону Ньютона: Ft= mv2-mv1, де Ft є імпульс сили, а mv2-mv1 - зміна імпульсу тіла.

F=(mv2-mv1)/t= m(v2-v1)/t= 0,01×(800-300)/2= 5/2=2,5 (H)