Визначити силу, що діє на протон з боку електричного поля у точці з напруженістю 5*10^3 В/м. заряд

протона 1.6*10^-19 Кл допоможіть будь ласка :)

Ответы на вопрос

Отвечает Kogut Vova.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

е = 1,6·10⁻¹⁹ Кл - заряд протона

Е = 5·10³ В/м

________________

F - ?

Из определения напряженности электрического поля:

E = F / q

находим силу:

F = q·E = 1,6·10⁻¹⁹·5·10³ = 8·10⁻¹⁶ Н