Розрахуйте потужність підіймального крану, якщо за 1 хв він піднімае сталевий брус об'ємом 0.1 м”

на висоту 10 м. Відомо, що густина сталідорівнює 7800КГ/м3​

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.
Плотность cтали : 7800 кг/м³,
Масса 7800*0.1= 780кг
А=m*g*H
N=A/t=780*10*10/(1*60)=1300 Вт.