3. ЗАДАЧА. Електричний струм протікав по провіднику 5 хв, силою 6А. Яка напруга на кінцях

провідника, якщо була виконана робота 14,4 кДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Казанский Данилка.

Ответ:

Объяснение:

А=N*t=U*I*t   ⇒    U=А/I*t =14400/6/5/60=8 B