Куля масою 10 кг рухається зі швидкістю 20 м/c і наздоганяє другу кулю масою 8 кг, що рухається зі

швидкістю 5 м/c. Визначити швидкість другої кулі після взаємодії, якщо швидкість першої кулі стала 10 м/c.

Ответы на вопрос

Отвечает Богдановский Матвей.

17.5 м/с

Объяснение:

По закону сохранения испульса:

m1*v1+m2v2=m1v12+m2v22

10*20+8*5=10*10+V22*8

V22=17.5v/c