обчисліть необхідну силу струму в електролітичній ванній для формування поверхні плщею 45см², якщо

через 1 год площина шару хрому дорівнює 2,8 мікрометрів​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллаева Асия.

S=45см^2=0.0045^2

t=1ч=3600 с

h=2.8 мкм=2,8 * 10^-6 м

p=7200кг / м^3

k = 18 * 10 ^ -8 кг / Кл

маса виділяється на катоді = силі струму * час роботи * коефіцієнт к

m=I*t*k

звідси струм

I=m/t*k

Маса = щільність хрому * обсяг = щільність хрому * площа * товщину.

m=p*V=p*S*h

тоді

I=p * S * h / t * k=7200*0.0045*2,8*10^-6/3600*18*10^-8 = 0.14 Ампер=140 мА.

можна відзначити відповідь, як кращий? :)