в якому випадку двигун автомобіля повинен виконати більшу роботу для розгону автомобіля з місця 27

км/год чи на збільшення швидкості від 27 км/год до 54 км/год . Силу опору в обох випадках вважати однаковою​

Ответы на вопрос

Отвечает Середина Виктория.

Ответ:

ΔЕ2/ΔЕ1=84m/28m=3

в другому випадку  виконано більшу роботу  в 3 рази

Объяснение:

А=ΔЕ=0,5mΔV²

ΔЕ1=0.5mΔV1² =0.5*56.25m=28m

ΔV1²=V1²-Vo²=7.5²-0²=56.25

V1=27 км/год=27*1000/3600=7.5 м/c

V2=54 км/год=54*1000/3600=15 м/c

ΔЕ2=0.5mΔV2² =0.5*168.75m=84m

ΔV2²=V2²-V1²=15²-7.5²=168.75