КЛ 6. Під час сріблення виробу на катоді за 30 хв. утворилося срібло масою 4,55 г. Визначте силу

струму при електролізі?

Ответы на вопрос

Отвечает Илахунов Шадияр.

Ответ:

I=2,3(A)

Объяснение:

ДАНО:

t=30хв --- 1800с

m=4,55г --- 0,00455кг

k=1,12•10(в -6 степені)

————————————

I-?

РОЗВ'ЯЗОК:

m=kIt → I=m/kt → I=0,00455/1,12•10(в -6 степені)•1800 →

I=2,3(A)