4. Позначте висоту, на якій потенціальна енергія вантажу масою 5 кг становить100 Дж:​


Ответы на вопрос

Отвечает Гнатів Юля.

Ответ: 2м

Объяснение: Eп=mgh;

h=Eп/mg=100/(5*10)=2м