Яку кількість тепла потрібно витратити, Щоб нагріти до кипіння 2 кг води, взятої при температурі 15

оС в залізній каструлі масою 2 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.

Q=cв*mв*(t2-t1) + cж*mж*(t2-t1)

(t2-t1); m - одинаковые, вынесем за скобку.

Q=(t2-t1)*m*(cв + сж)=

(100-15)*2*(4200 + 460)=85*2*4660=792 200 Дж=792,2 кДж  -  это ответ.