Водень в об'ємі V=5*10^(-3) м3, який знаходиться під тиском P=10,13*10^4 Па, адіабатно стиснули до

об'єму 10^(-3) м3. Знайти роботу стискання газу. Відповідь: A= -1143 Дж. Потрібний хід роботи. Сроооооочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Литвин Анастасія.

Ответ:

A =609 Дж

Объяснение:

Т1=Т2

V1=5*10^(-3) м3=5 л

P=10,13*10^4 Па

V2=10^(-3) м3

Найти А

A =3/2 νR(T1 –T2)=3/2*5/22,4*8,31*(273-54)=609 Дж .

РV=ν*R*T

T1=Р1V1/ν/R=10,13*10^4*5*10^(-3)/(5/22,4)/8,31=273 К

V1/Т1=V2/Т2

Т2=V2*Т1/V1=10^(-3)*273/5*10^(-3)=54 К