Укажіть величину роботи, яку потрібно виконати, щоб вантаж масою 0,5 кг підняти на висоту 4 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Огненная Александра.

m=0,5 кг

h=4 см=0,04 м

А-?

А=m*g*h

A=0,5*10*0,04 =0,2 Дж

Ответ :А=0,2 Дж

_____

---------