чому дорівнює маса автомобіля , що рухається зі швидкістю 20 м/с , якщо його кінетична енергія

становить 600 кДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулаков Саша.

Дано:

v=20м/с

Ек=600кДж=600000Дж

Знайти:

m-?

Eк=mv²/2→m=2Ек/(v²)=2*600000/(20²)=3000кг