тіло, що вільно падає, останні 200 метрів шляху пролетіло за 4 с. скільки часу падало тіло і з якої

висоти? яка кінцева швидкість тіла при падінні?

Ответы на вопрос

Отвечает Баланин Андрей.

Ответ:

Высота падения h=gt²/2  h₁=g(t-4)² /2

h-h₁=200м    g=10 м/с²

gt²/2 - g(t-4)²/2 = 200

10t² - 10(t²-8t+16) = 400  

80t-160 = 400

80t=560

t=7c (падения)

h=10*49/2 = 245м

V=gt = 10*7=70 м/с

Объяснение: