(виштовхувальна)сила діє на камінь об’ємом 0.029 м3, повністю занурений у морську воду? На скіль ки

ця сила більша за силу, що діє на даний камінь, занурений у прісну во ду? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Верховный Далер.

Ответ:

FA1=p1*g*V

FA1/FA2=p1/p2=1020/1000=1,02

Объяснение: