Знайти обертальний момент плоского контору площею 0,04м2,розміщеного в однорідному магнітному полі

з індукцією 20Тл,якщо по контуру проходить струм 10А

Ответы на вопрос

Отвечает Турлаков Роберт.

Ответ:

8 Н*м

Объяснение:

S=0.04 м²    B=20 Тл    I=10 A    M=?

===

M=I*B*S=10*20*0.04=8 Н*м (максимальный)

==========================