Плоска прямокутна рамка, що має 250 витків і площу 500см2, розміщена в однорідному магнітному полі

з індукцією 0,2Тл. Якої сили струм проходить у витках рамки, якщо найбільший обертальний момент, що діє на рамку, дорівнює 2,5Н*м?

Ответы на вопрос

Отвечает Шпаков Егор.
М оберталь.=І*В*l*b=I*B*S  де S-площа рамки  І-(це і)струм   l-(л)і(в)-розміри рамки, або S
М=І*0.2Тл*0.5м2;   2.5=І*0.2*0.5      звідки  І=25а