Літак масою 3 т піднявся на висоту 2000 м , обчисліть його потенціальну енергію​


Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Олег.

Ответ:

60 000 000 Дж

Объяснение:

Еп = m*g*h = 3000 * 10 * 2000 = 6 * 10^7