Яку роботу виконує електричний струм за 20 хв на ділянці кола, якщо наорута, на цій діляні 36 В, а

сила струму 0,5А? Визначте потужність.​

Ответы на вопрос

Отвечает Михалёва Даша.

A=IUt

P=IU

A=0,5*36*1 200=21 600 (Дж)

P=0,5*36=18 (Вт)