Людина, яка стоїть на драбині на висоті 1,5 м має потенціальну енергію 900Дж. Якою є маса людини?


Ответы на вопрос

Отвечает Кислая Анастасия.

Відповідь:

А=m*g*h

m=A/g*h

m=900/10*1,5=60 кг

m=60 кг

Отвечает Пшеничный Лёша.

Ответ:

2) Яблуко масою 300 г весить на гілці на висоті 2 м. Яку потенціальну енергію має яблуко? Яку роботу воно може виконати?

3) Яку кінетичну енергію має сталева кулька масою 100 г, що рухається зі швидкістю 25 м/с?

Пожалуйста помогитее

1

СМОТРЕТЬ ОТВЕТ

Ответ

5,0/5

8

Waide

1 ответ

162 пользователей, получивших помощь

НЕОГРАНИЧЕННЫЙ ДОСТУП

Подключи Знания Плюс для доступа ко всем ответам. Быстро, без рекламы и перерывов!

ОФОРМИ ПОДПИСКУ

или

ОГРАНИЧЕННЫЙ ДОСТУП

Посмотри видео для доступа к ответу

СМОТРЕТЬ ВИДЕО

webew7 и 12 других пользователей посчитали ответ полезным!

СПАСИБО

8

5,0

(4 оценки)

Остались вопросы?

НАЙДИ НУЖНЫЙ

ЗАДАЙ ВОПРОС

Премиум-доступ со Знаниями Плюс

Начни учиться еще быстрее с неограниченным доступом к ответам от экспертов

ОФОРМИ ПОДПИСКУ

Новые вопросы в Физика

Найдите плотность рафината,если известно длина коробочки 18 см,ширина 13 см, высота 5см.Масса рафината 850 г. Решите переведя ед, измерения в систему …

Объем, масса, плотность, сила, скорость ,механическая работа, газ, длина, время, давление, мощность что из них лишнее

1. Що називають простим механізмом? 2. Які прості механізми ви знаєте? 3. Що таке важіль? 4. Де використовують важілі? 5. Що називають плечем сили? 6.…

СРОЧНООО!!!! ДАМ 20 баллов кр физика 8 класс сиротюк, електричні явища тести варіант 1

как колонизировать марс физика подробный ответ

людина, яка стоїть на драбині на висоті 1,5 м має потенціальну енергію 900Дж. Якою є маса людини?

2 провідники опори яких 12 Ом і 8 Ом, з'єднані послідовно. Напруга на паралельному провіднику 48В. Знайти силу струму у провідниках, напругу на 2 пров…

помогите решить, пожалуйста щохвилини будівельник піднімає і кладе на висоту 1,5м 40 цеглин масою 3,2кг кожна. Якою є середня потужність?

как колонизировать марс

8. Тело массой 2 кг бросают вертикально вверх со скоростью 6 м/с. Приняв g=10 Н/кг, а) определите кинетическую энергию тела в момент бросания. [2] б) …

при піднятті санок на гору протягом 10 с була розвинута потужність 600вт яка робота була виконан при переміщенні санок?

константанова спіраль завдовжки 12 м із площею перерізу 1,5 мм2 увімкнена в мережу напруги 20 в. Яка потужність струму в спіралі???

помните найти все ответы пжжжжж СРОЧНО пжжжжж

6. В каком месте земного шара день длится полгода? (0) A) На широте 30° В) На экваторе C) На южном полюсе д) На широте 45°

8. Птах (голуб) масою 300 глетить на висоті 20 м зі швидкістю 36 км/год. Визначте повну механічну енергію птаха.

Встановіть відповідність між фізичним поняттям та його фізичним змістом: А потенціальна енергія; 1 добуток сили на її плече; Б кінетична енергія; 2 д…

прошу это годовая 30 баллов Турист проехал половину пути на автобусе со скоростью 10 м/с, а вторую половину пути он шёл со скоростью 4 км/ч. На весь п…

4. Під час зіткнення двох кульок повна механічна енергія зменшилась на 40 Дж. Позначте, як змінилась внутрішня енергія цих тіл: а) зменшилась на 40 Д…

2. Вкажіть, який імпульс має тіло масою 45 кг, що рухається зі швидкістю 4 м/с: а 90 кг • м/с б 180 кг. м/с в 220 кг. м/с г 10,25 кг. м/с

бетоний блок масою 2,4 г знаходиться на висоті 60 см визначте потенціальну енергію блока