Обчисліть роботу, яку виконало тіло під дією сили 20 Н, проїхавши шлях 100 м? Можно ответ с дано


Ответы на вопрос

Отвечает Абулхайрова Асель.

Дано :

F = 20 H

l = 100 м

Вирішення :

А = F*l = 20*100 = 2000 (Дж)

Відповідь :

2000 Дж

------

Успіхів!