160. Яка кількість теплоти утвориться у разі згоряння 40 кг кам'яного вугілля? Скільки води можна

нагріти від 10 до 60° С, якщо на й нагрівання витрачається половина отриманої енергії? Б)​

Ответы на вопрос

Отвечает Хадачук Руслан.

Ответ:

(q*m1)/(C*(t1-t0)=m2  m2=5607/2кг=2803.5кг=(40*29300000)/(4180*(60-10))/2

Объяснение:

q=29300000 - удельная теплота сгорания угля в воздухе

С=4180 - удельная теплоёмкость воды

m1 - масса угля

m2 - масса воды

q=Q/m1 -> m1*q = Q

C=Q/(t1-t0) -> Q = C * m2 * (t1-t0)

-> половина энергии сгорания угля нагревает воду Q = C*m2*(t1-t0) = m1*q/2 -> m2=(q*m1)/(2*C*(t1-t0))