Яка кількість енергії необхідна для того, щоб перетворити у пару 4 кг льоду при температурі -40 С?


Ответы на вопрос

Отвечает Войтенков Алексей.

Объяснение:

t(льда)=-40°c; t1(льда)=100°с; m(льда)=4кг; с(льда)=2100Дж/кг*°с; r(льда)=330000Дж/кг.

Q=Q1+Q2

Q1=cm(t1-t)

Q2=rm

Q1=2100Дж/кг*°с*4кг*140°с=1176000Дж

Q2=330000Дж/кг*4кг=1320000Дж

Q= 1176000Дж+1320000Дж=2496кДж