визначте силу Архімеда що діє на камінь об'ємом 60 см3 густина води 1030 кг/м3


Ответы на вопрос

Отвечает Вадимов Вадим.

Ответ:

F = 0.6062Н

Объяснение:

Відповідно до закону Архімеда F_{A} =pgV

Сила Архімеда діюча на камінь дорівнює добутку щільності рідини на прискорення вільного падіння і на обсяг витісненої рідини

Перевівши cm^{3} в m^{3}

60cm^{3} =0.00006m^{3}

Знайдемо значення сили

F_{A} =pgV\\F_{A}=1030\frac{kg}{m^{3} } *9.81\frac{m}{sec^{2} } *0.00006m^{3} \\F_{A}=0.6062N

Отвечает Самсонова Адрияна.

Ответ: так как 1 м³=10⁶ cм³, тогда Fa=1030*9,81*0,00006=0,60626 Н.

Объяснение: