Знайти загальний опір ділянки кола що складаэться з двох послідовно з'эднаних опорів , якщо R1=4ом

,R2=10ом

Ответы на вопрос

Отвечает Радыш Владимир.

Ответ: суммарное сопротивление равно R1+R2=4+10=14 Ом.

Объяснение: