Лифтінің жоғары көтеріле бастау сәтіндегі үдеу модулінің мәні а=0,2м/с болса, осы кездегі массасы

50 кг баланың лифтідегі салмағы қандай болады? Асқын салмақты бағалаңдар.

Ответы на вопрос

Отвечает Рукосуев Александр.

Р=м(g+a)= 50(10+0,2)=510H

ответ:510Н