3. Орел масою 2,5 кг летить зі швидкістю 3 м/с. Знайдіть кінетичну енергію орла. (2 бали) 4.

Потенціальна енергія кульки на висоті 150см дорівнює 6 Дж. Визначте масу кульки? (2 бали) 5. Тіло падає з висоти 5 м. Визначте, чому дорівнює швидкість тіла в момент падіння на поверхню Землі. (4 бали)​

Ответы на вопрос

Отвечает Пухальская Света.
3) (2,5*9)/2= 11,25дж
4) m*10*1,5=6
m=6/15=0,4
5)mgh = (mv^2)/2
50*2=v^2
v=10м/с