Тіло масою 500г знаходиться на висоті 60м Визначити потенціальну енергію тіла g-10м/с3


Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Лена.

Привет!)

m=500г=0.5 кг

h= 60м

g=10 м/с^2

Ep-?

Ep=mgh

Ер=0.5*10*60=300 (Дж)