Тіло змінило швидкість з 36 км/год до 72 км/год і рухалось з прискоренням 0,5 м/с². Знайти час руху


Ответы на вопрос

Отвечает Кагаров Егор.

Ответ:

20 c

Объяснение:

Спочатку переводимо швидкості в м/с. Для цього ділимо на 3.6

72 км/год = 20 м/с

36 км/год = 10 м/с

Час руху обчислюється тепер за формулою t = \frac{v_{2} - v_{1}  }{a}  = \frac{20 - 10}{0.5}  = 20 c