Поможііііііть СРОООООЧНО! тіло масою 5 кг рухається з постійним прискоренням 6м/с2. чому дорівнює

зміна імпульсу тіла за 7с?

Ответы на вопрос

Отвечает Кислица Алина.

Ответ:

210 кг*м/с

Объяснение:

m=5 кг    a=6 м/с²     Δt=7 c    Δp=?

===

Δp=F*Δt=m*a*Δt=5*6*7=210 кг*м/с

======================