ПОМОГИТЕ СРОЧНО Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для нагрівання мідної ложки масою 30 г

від 20 до 40 °С.

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Лида.

Ответ: 240Дж

Объяснение:

Q=c*m*Δt=400*0.03*(40-20)=400*0.03*20=240Дж