Тіло вільно падає без початкової швидкості за який час воно досягне 50 м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Майданкин Андрей.

Ответ:

5,6с

Объяснение:

v0 = 0

v = 55

g ≈ 9.8

v = v0 + gt

t= (v-v0)/g

t = 55/9.8 ≈ 5.6с