1. Велосипедист їде з гори з прискоренням 0,5 м/с2. Якої швидкості набуває велосипедист через 20 с,

якщо його початкова швидкість 2 м/с? Який шлях пройде при цьому тіло?

Ответы на вопрос

Отвечает Князев Юрий.

Відповідь:

v1=v0+a*t=2+0,5*20=12м/с

s=v0*t+a*t²/2=2*20+0,5*20²/2=180м

Пояснення: