Потяг, рухаючись рівносповільнено, протягом часу t=1хв зменшує свою швидкість від v0=72 км/год до

v=54 км/год. Знайти прискорення а потяга і визначити відстань s, яку він пройшов під час гальмування.

Ответы на вопрос

Отвечает Лавренец Данил.

Ответ:

дано:

t= 1 хв = 60 секунд

v1=72 км/год

v2=54 км/год

знайти:

а(з вектором) - ?

s - ?

розв‘язок :

а= v1-v2/t

a=54-72/60= -18/60= -0,3 м/с

Объяснение: