Якоi висоти повинен бути акварiум, якщо в ньому вмiщаэться 200 л води? Площа дна акварiума 2000см2.


Ответы на вопрос

Отвечает Максакова Екатерина.

Ответ: H = 1м

---------------------

V = 200л. = 0,2м³

S = 2000см² = 0,2м²

Объяснение:

H = V/S

H = 0,2/0,2 = 1м