Визначте кількість теплоти, що необхідна для нагрівання алюмінієвої деталі масою 500г від 20°С до

80°С. (сал = 920 Дж/(кг °С).​

Ответы на вопрос

Отвечает Штегенов Сырым.

Ответ:

Q=cm(T2-T1)

Q=(500*80*(80-20))Дж=...