Підвішений на пружині тягарець коливається вертикально. Його висота над рівнем столу змінюється від

3 до 9 см. Визнач період незатухаючих коливань, якщо за 0,5 хв тягарець проходить 3 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Герман Степан.

Ответ:

T=1,2 c

Объяснение:

t=0,5 xв=30с

S=3 м=300см

амплітуда коливань=9см-3см=6см

тоді 300см/6см

або 3м/0,06 м

всеодно =50 —коливання в лише в одному напрямку,

тоді для того, щоб знайти чітку кількість саме коливань у вертикальному положенні 50/2=25 (коливань)—це за 30 секунд (0,5 хвилин).

T(за правилом)=t/N, де t-час, N-кількість коливань

T=30 c/ 25 коливань=1,2 (с)

сподіваюсь, що це правильна відповідь, бо я частково впевнений, але не зовсім точно)

усім усього найкращого!