ТЕРМІНОВО!!! Дуже буду вдячний. Кулька,маса якої m=400 г впала з висоти h1=1 м на горизонтальну

плиту й відскочила вгору на висоту h2=0.8 м. Визначити імпульс р, набутий плитою.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернигина Даша.

Ответ:

Объяснение:

Скорость:

V₁ = √ (2·g·h₁) = √ (2·10·1) ≈ 4,5 м/с

V₂ = √ (2·g·h₂) = √ (2·10·0,8) ≈ 4,0 м/с

Импульс плиты:

p = m·(V₁ + V₂) = 0,400·(4,5 + 4,0) = 3,4 кг·м/с

Отвечает Коробков Даниил.

Ответ:

v_{1} = ✓¯ (2•g•h _{1} ) =

= ✓¯(2•10•1) ≈ 4,5 м/сек.

v_{2} = ✓¯(2•g• h_{2}) = ✓¯(2•10•0,8) ≈ 4,0 м/сек.

–––––––––––––––––––––––––––––––

р = m • (v_{1} + v_{2}) = 0,400•(4,5+4,0) =

= 3,4 кг•м/с.