Автомобіль масою 1 т рухається зі швидкістю 36 км/год. Під час аварійного гальмування до повної

зупинки він пройшов шлях 10 м. Визначити коефіцієнт тертя ковзання коліс. Допоможіть, будь ласка! Розпишіть задачу на листочку​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоус Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 1 т = 1 000 кг

V₀ = 36 км/ч = 10 м/с

V = 0 м/с

S = 10 м

______________

μ - ?

Находим ускорение из формулы:

S = (V² - V₀²) / (2·a)

a = (V² - V₀²) / (2·S) = (0² - 10² ) / (2·10) = - 5 м/с²

По модулю:

m·a = μ·m·g

Коэффициент трения:

μ = a / g = 5 / 10 = 0,5