Тіло кинуте вертикально вниз без початкової швидкості.Час падіння 6 сек Знайти висоту падіння та

швидкість тіла при ударі об землю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Ответ:

180 м     60 м/с

Объяснение:

t=6 c    h=?    v=?

===

h=g*t²/2=10*6²/2=180 м

v=g*t=10*6=60 м/с

=========================