Вагоні потяга що рухається зі швидкістю 72 км год напрямку його руху та пасажирські швидкістю 2

метри за секунду з якою швидкістю рухається пасажир відносно залізничного полотна?

Ответы на вопрос

Отвечает Сентялёва Валерия.

Відповідь:

v(поїзд)=72км/год=20м/с

v(пасажир)=2м/с

v=v(поїзд)+v(пасажир)=20+2=22м/с

Пояснення: