Хлопчик взяв з морозу золоту монету масою 5 грам за температури- 2°C. Яку кількість теплоти

одержить монета до того як встановиться тепловий баланс монети з рукою хлопчика, якщо температура його руки 36,6°С?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ипполитов Данил.

Відповідь:

224,9 Дж/кг*С

Пояснення:

Q=cm(t1 - t0) = 130*0.05*34.6 = 224,9