Було повністю спалено 6л бензину. Яка кількість теплоти при цьому виділилася??


Ответы на вопрос

Отвечает Каспийская Ксения.

Дано:

V = 6 л

ρ = 710 кг/м³

q = 4,6*10⁷ Дж/кг

---------------------

Q - ?

СИ:

m = 0,006 м³

Решение:

Q = qm

m = ρV

m = 710 кг/м³ * 0,006 м³ = 4,26 кг

Q = 4,6*10⁷ Дж/кг * 4,26 кг = 195960000 Дж = 195,96 МДж

Ответ: Q = 195,96 МДж