Тіло занурили в мензурку з водою, у наслідок чого рівень води піднявся на три поділки. Визначити

об'єм тіла, якщо об'єм мензурки 500 мл, а на шкалі є 20 поділок

Ответы на вопрос

Отвечает Избагамбетова Камила.

Vm=n*v

v=500/20=25 мл - ціна поділки

V=3*v

V=75 мл