У калориметр, в якому міститься вода при температурі 20 0С, занурюють нагріту в окропі кульку.

Температура води піднімається на 2 0С. На скільки ще підніметься температура води в калориметрі, якщо додати ще дві такі самі нагріті в окропі кульки? Перша кулька залишається в калориметрі.

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратенко Саша.

Ответ:

Дано :

m = 40 г = 0,04 кг

t1 = 20 °C

t2 = 80 °C

c = 470 Дж/кг*°C

Q - ?

Решение :

Q = cm( t2 - t1 )

Q = 470 * 0,04 ( 80 - 20 ) = 1128 Дж

Объяснение:

Тепловий рух відрізняється від механічного тим, що у ньому бере участь безліч частинок і кожна рухається безладно.