Яку кількість теплоти треба надати 200 грамам олова,щоб підвищити його температуру на 50 градусів

С?Срочно даю 10 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Старикова Ксюша.

2.3кДЖ

Объяснение:

С-230ДЖ/кг °с

m-200г =0.2

дельта t =50°

найти Q?

Решение:

Q=c×m×дельта t

Q=230×0,2×50=2300Дж

ОТВЕТ:Q=2300ДЖ=2.3кДЖ