Срочно дам 100 балов!!!! Який шлях поойде тіло за 1 хв? Якщо його початкова швидкість 36 км/годин

а прискорення 5 м/с²​

Ответы на вопрос

Отвечает Римарчук Діма.

Ответ:

Объяснение:

v0=10 м/с

а =5 м/с²

t = 60 c

S=v0*t+at^2/2 = 10*60+5*60^2/2 = 9600 м = 9,6 км