До 100 г води, температура якої 20°С, долили 100 г окропу. Потім до цієї води долили ще 100 г

окропу. 1) Визначити кінцеву температуру в першому випадку. 2) Визначити кінцеву температуру в другому випадку. ( 3) Порівняйте кількості теплоти, що віддавав окріп у двох випадках. з поясненням будь ласка!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Зозуля Нина.

Ответ:

1.Дано:m1=0.1 кг

m2=0.1 кг

t1=20 *С

t2=100 *С

Знайти:Δ t

Формули:

Q1=c·m1 ·(Δt-t1)

Q2=c·m2·(t2-Δt)

Q1=Q2

c·m1 ·(Δt-t1)=c·m2·(t2-Δt)

Δt=(m1·t2)+(m2·t2)/(m1+m2)

Р'озвязання:

Δt=(0,1·20)+(0,1·100)/0,1+0,1=100°C

По цій ж схемі робиш 2 завдання