На скільки градусів збільшиться температура 2 кг парафіну, якщо затратити на його нагрівання 240

кДж теплоти, питома теплоємність парафіну 3000 Дж/кг°С?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семенова Алена.

Ответ: 40°C

Объяснение:

Дано:

m=2кг          

Q=240кДж

с=3000Дж/кг°С

______________

Δt-?

Δt=Q/(c*m)=240000/(2*3000)=40°C